Let's
Steps

Sağlıklı yaşam ve spor arkadaşın.

Çok yakında! Let’s Steps ile
spor yaparken forma girecek,
forma girerken kazanacak,
kazandıkça harcayacaksın!

Hakkımızda

Let’s Steps senin sağlıklı yaşam ve spor arkadaşın. Let’s Steps ile spor yaparken forma girecek, forma girerken kazanacak, kazandıkça harcayacaksınız.

Kurumsal Sağlık

Bir şirketin en değerli varlığı çalışanlarıdır. Let's Steps ile çalışanlarınızın bedensel ve ruhsal sağlığını desteklediğinizde işletmenizinde geliştiğini göreceksiniz. Formu doldurarak bizimle iletişime geçin ve birlikte neler yapabileceğimizi konuşalım.

Sağlık Maliyetinizi Düşürün

Çalışanlarınızın sağlıklı olması demek devamsızlık oranının düşmesi, personel deviroranının azalması ve tıbbi masrafların inmesi anlamına gelir. Çalışanlarınızın sağlığına yatırım yaptığınızda daha istekli çalıştıklarını göreceksiniz.

Daha Etkili Bir Şirket Kültürü

Sağlıklı şirketler sağlıklı çalışanlardan oluşur. Let’s Steps, ekibinize sağlıklı ilişkiler kurabilecekleri, arkadaşça yarışmalar yapabilecekleri ve birlikte zinde olacakları bir topluluk sağlıyor.

Performansı Artır

Let Step’s teknolojisi, spor bilimi ve makine öğrenimini bir araya getiriyor. Çalışanlarınızın fiziksel ve zihinsel sağlıklarına özen göstermeleri için onlara kişisel sağlık çözümleri sunuyoruz.

Tek Çatı Altında Herşey

Küçük şirketlerden büyük işletmelere, Let’s Steps’in kurumsal yapısı hem ölçeklenebilir, hem de GDPR ve HIPAA uyumlu. Dilerseniz tüm avantaj ve ödül paketlerinizi birleştirerek çalışanlarınızı motive etmeyi kolaylaştırabilirsiniz.

İletişim

(+90) 534 402 44 94